Klinika Chirurgii Plastycznej – Dr Nawrocki

Chirurgia plastyczna ma na celu poprawienie jakości życia lub eliminację problemu zdrowotnego, wizualnego twarzy i ciała. Miejsce, które tworzy Klinika Chirurgii Plastycznej oraz klinika medycyny estetycznej, jest odpowiedzią na potrzeby osób chcących zainwestować w siebie, dokonać pewnych zmian, pozbyć się kompleksów lub spełnić marzenia. Jedne z najpopularniejszych zabiegów plastycznych wykonywanych w Klinice to: powiększanie piersi, redukcja piersi, korekcja nosa czy korekcja uszu. Dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród Pań, które urodziły dzieci, cieszy się również operacja plastyczna brzucha czy lifting biustu. Pacjentki i Pacjenci trafiają pod opiekę lekarza posiadającego ogromne doświadczenie w zakresie chirurgii plastycznej – dr Ryszard Nawrocki to doskonały i empatyczny lekarz, znany w branży medycznej z zaangażowania, ogromnej wiedzy i świetnego podejścia do pacjentów. Doktor Nawrocki wykonuje operacje plastyczne wraz z zaufanym zespołem najlepszych lekarzy.

chirurgia piersi

Piersi

Piersi

Powiększanie piersi, pomniejszanie piersi, lifting piersi – kobiety mogą mieć inne oczekiwania wobec swoich piersi. Zmiany dotyczące biustu często wiążą się z poprawą samopoczucia i wzmocnieniem pewności siebie.

Plastyka twarzy

Twarz

Twarz

Decyzja o korekcji nosa, korekcja uszu, przeprowadzenia liftingu twarzy i szyi czy korekcja powiek nie zawsze podyktowana jest względami estetycznymi.

Plastyka brzucha

Ciało

Ciało

Nadmiar tkanki tłuszczowej, brak jędrności i elastyczności skóry – to problemy, które mogą być źródłem kompleksów. Takie zabiegi jak odsysanie tłuszczu, plastyka brzucha czy korekcja nadmiaru skóry mogą w tym pomóc.

chirurgia plastyczna po porodzie

Po porodzie

Po porodzie

Przebyta ciąża, postępująca utrata jędrności skóry czy nagła utrata masy ciała to przyczyny, dla których skóra w okolicach brzucha i traci swoją elastyczność. Zabiegi takie jak lipostransfer czy liposukcja przyniosą pożądane efekty.

medycyna estetyczna

Medycyna
estetyczna

Medycyna estetyczna

Dla uzyskania ładnego, młodszego wyglądu nie zawsze konieczna jest interwencja chirurga plastyka. Zaskakujące efekty zapewniają też zabiegi medycyny estetycznej.

chirurgia panowie

Panowie

Panowie

W naszej Klinice dostosowaliśmy ofertę również pod potrzeby mężczyzn. Jednym z zabiegów, który przeprowadzają nasi lekarze jest ginekomastia.

stomatologia

Stomatologia

Stomatologia

Oferujemy zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii stomatologicznej, a także ortodoncji i protetyki.

fizjoterapia uroginekologiczna

Fizjoterapia

Fizjoterapia

Gabinet fizjoterapii w Klinice NawMedica to miejsce, w którym profesjonalną pomoc otrzymają kobiety, szczególnie w zakresie fizjoterapii uroginekologicznej, opieki okołoporodowej. Specjalizujemy się także w pomocy najmłodszym dzieciom.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas.

Dane kontaktowe Kliniki Chirurgii Plastycznej we Wrocławiu

Chcesz skorzystać z naszych zabiegów? Zapraszamy do kontaktu. Aktualne dane na temat siedziby, telefonu i adresu e-mail naszej kliniki znajdują się na stronie.

ul. Dolnobrzeska 5A
Wrocław 54-072

tel. +48 782 139 601

e-mail: info@drnawrocki.com.pl

Umów wizytę

Godziny przyjęć:
poniedziałek – piątek: 08:00 – 20:00
sobota: 08:00 – 15:00
niedziela, święta: nieczynne