Medycyna estetyczna

Dla uzyskania ładnego, młodszego wyglądu nie zawsze konieczna jest interwencja chirurga plastyka. Zaskakujące efekty zapewniają też zabiegi medycyny estetycznej takie jak Pelleve.

Skorzystaj z walentynkowej promocji na zabiegi medycyny estetycznej

Walentynki mogą być doskonałą okazją do sprawienia wyjątkowego prezentu – komuś lub sobie. Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy pakiety – każdy z nich zawiera zabiegi wykonane przez specjalistkę w dziedzinie medycyny estetycznej, dr Antonina Jurewicz-Bartczak.

Zabieg Pelleve

Specjalizujemy się również w wykonywaniu zabiegów Pelleve, które odmładzają i ujędrniają skórę twarzy. Owal twarzy ulega poprawie a zmarszczki są wygładzone. Zabieg Pelleve jest jedną z najnowszych niechirurgicznych technik służących utrzymaniu młodego wyglądu. Nie wykorzystuje ona lasera. Jest to opatentowany system oparty na zastosowaniu energii o częstotliwości fal radiowych (RF).

Medycyna estetyczna

Dla uzyskania ładnego, młodszego wyglądu nie zawsze konieczna jest interwencja chirurga plastyka. Zaskakujące efekty zapewniają też zabiegi medycyny estetycznej takie jak te dostępne w ofercie naszej Kliniki. Są to nieinwazyjne kuracje, nie wymagają też rekonwalescencji jak to ma miejsce w przypadku operacji chirurgicznych.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas.

Dane kontaktowe Kliniki Chirurgii Plastycznej we Wrocławiu

Chcesz skorzystać z naszych zabiegów? Zapraszamy do kontaktu. Aktualne dane na temat siedziby, telefonu i adresu e-mail naszej kliniki znajdują się na stronie.

ul. Dolnobrzeska 5A
Wrocław 54-072

tel. +48 782 139 601

e-mail: info@drnawrocki.com.pl

Umów wizytę

Godziny przyjęć:
poniedziałek – piątek: 08:00 – 20:00
sobota: 08:00 – 15:00
niedziela, święta: nieczynne