Operacja plastyczna we Wrocławiu w NawMedica: przyjdź z bliską osobą i zyskaj rabat 10%

Skorzystaj ze specjalnej oferty! Klinika Chirurgii Plastycznej NawMedica i doktor Ryszard Nawrocki oferują rabat dla osób, które zdecydują się na operacje. Wystarczy przyjść z przyjaciółką, mamą, żoną, mężem – dwie osoby otrzymają rabat w wysokości 10% na operacje u doktora Ryszarda Nawrockiego.

Operacje plastyczne we Wrocławiu, które wykonuje doktor Ryszard Nawrocki, od lat cieszą się doskonałymi opiniami Pacjentek i Pacjentów. Doktor znany jest ze swojego zaangażowania, empatii, profesjonalizmu i perfekcjonizmu. Osoby, które wspólnie zdecydują się na operację w Klinice Chirurgii Plastycznej we Wrocławiu, u doktora Ryszarda Nawrockiego, otrzymają 10% rabatu od ceny regularnej.

Wspólna decyzja o operacji to rabat w NawMedica

Zastanawiasz się nad operacją? Podobna myśl towarzyszy bliskiej Ci osobie, koleżance, koledze? Zdecydujcie się na wspólną wizytę w NawMedica i zyskajcie 10% rabatu na operacje. Promocja dotyczy usług oferowanych przez doktora Ryszarda Nawrockiego we Wrocławiu.

Powiększenie piersi, redukcja piersi, lifting – spełnij swoje marzenie z NawMedica

Operacje piersi to jedne z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w NawMedica we Wrocławiu. Pacjentki decydują się na operację różnych powodów. W przypadku powiększenia piersi najczęściej chcą spełnić marzenie o większym rozmiarze biustu. Innym powodem, z którym Pacjentki pojawiają się w Klinice jest asymetria piersi – dzięki operacji i zastosowaniu odpowiedniej wielkości implantów doktor Nawrocki niweluje asymetrię, dzięki czemu Pacjentka uzyskuje ten sam rozmiar miseczki obu piersi.

Kolejnym popularnym celem wizyty w Klinice Chirurgii Plastycznej jest redukcja piersi, czyli zmniejszenie rozmiaru. Pacjentki z dużym biustem niejednokrotnie skarżą się na ból kręgosłupa, w szczególności w odcinku szyjnym i piersiowym, obciążenie, trudność w doborze odpowiednich ubrań czy bielizny. Duży biust niejednokrotnie powoduje zgarbienie – z przyczyn fizycznych, ale również z uwagi na chęć wizualnego ukrycia rzeczywistego rozmiaru piersi. Redukcja piersi oprócz znacznego odciążenia i ogromnej ulgi to także wygoda, więcej możliwości stylizacyjnych, co jest również istotną kwestią. 

Lifting piersi – podniesienie i ujędrnienie, czyli efekt, który jest szczególnie interesujący dla Pań, które straciły dużo kilogramów, urodziły dziecko, karmiły piersią. Zabieg poprawia kształt, unosi opadnięte, zanikowe piersi. 

Korekcja uszu, nosa, czyli poprawa wyglądu i polepszenie jakości życia

Korekcja uszu to operacja plastyczna mająca na celu zmianę estetyczną w obrębie małżowin usznych. Powodem operacji może być niedostateczne wykształcenie muszli, co poprawi zabieg rekonstrukcji małżowin usznych. Innym bardzo częstym powodem wizyty Pacjentów są odstające lub niesymetryczne uszy. 

Korekcja nosa, czyli operacja plastyczna nosa wykonywana w Nawmedica we Wrocławiu jest często związana z kwestią estetyczną. Zbyt dużo nos, garb chrzęstno-kostny, zapadnięcie grzbietu, skrzywienie, zniekształcenie – to najczęstsze powody decyzji o operacji plastycznej. Innym powodem jest krzywa przegroda nosowa, która bezpośrednio upośledza oddychanie. 

Operacja plastyczna powiek we Wrocławiu

Operacja plastyczna powiekkorekcja powiek to zabieg, na który decydują się Panie i Panowie chcący otworzyć oko i odmłodzić spojrzenie. Dr Ryszard Nawrocki wykonuje operację powiek górnych i dolnych – jednocześnie lub wybranej części. Opadające powieki mogą być powodem ptozy, czyli ograniczenia widzenia. Blefaroplastyka, czyli operacja opadających powiek to pozbycie się nadmiaru skóry na powiekach górnych lub dolnych – może być wykonywana jako pojedynczy zabieg lub w połączeniu np. z liftingiem twarzy i szyi.

Operacje plastyczne we Wrocławiu – zyskaj 10% rabatu decydując się wspólnie na skorzystanie z usług doktora Ryszarda Nawrockiego

Powyższe operacje to tylko przykłady zabiegów, jakie można wykonać w Klinice Chirurgii Plastycznej we Wrocławiu, u doktora Ryszarda Nawrockiego. Aby skorzystać z promocji wystarczy wspólnie z drugą osobą zdecydować się na operacje plastyczne, oferowane przez doktora Ryszarda Nawrockiego. Oczywiście operacje mogą być różne, a terminy ich wykonania ustalane są z każdym Pacjentem.

Aby zarezerwować termin konsultacji i skorzystać z promocji, wystarczy zadzwonić pod numer 782 139 601 lub wysłać maila na adres info@drnawrocki.com.pl.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas.

Dane kontaktowe Kliniki Chirurgii Plastycznej we Wrocławiu

Chcesz skorzystać z naszych zabiegów? Zapraszamy do kontaktu. Aktualne dane na temat siedziby, telefonu i adresu e-mail naszej kliniki znajdują się na stronie.

ul. Dolnobrzeska 5A
Wrocław 54-072

tel. +48 782 139 601

e-mail: info@drnawrocki.com.pl

Umów wizytę

Godziny przyjęć:
poniedziałek – piątek: 08:00 – 20:00
sobota: 08:00 – 15:00
niedziela, święta: nieczynne